Str. 11

KRAPINA

NK Zagorec uvjerljivo svladao NK Stupnik 3:0

Na igralištu NK Zagorec u Podgori odigrano je 19. kolo 3. Hrvatske nogometne lige - zapad za seniore - ogometaši Zagorca
su rezultatom 3 : 0 pobijedili ekipu NK Stupnika. Prvi pogodak za domaćina postigao je u 12. minuti utakmice Denis Švaljek, a
već u 16. minuti na 2:0 povisuje Denis Cerovec. Golom ponajboljeg igrača Zagorca Matije Matka u 51. minuti potvrđen je i
konačni rezultat utakmice 3 : 0. Za ekipu Zagorca zaigrali su Hadžić, Cvrtila, Deak, Cerovec, Čunčić, Kunštek, Marijanović, Malarić
M, Malarić D., Švaljek, Matko, Majcenić, Kavač, Vuzem, Strabić, Al Tharwan, Veneti i Hanžić. Iduće kolo igra se u Puli, kada
nogometaši Zagorca igraju protiv trenutno šestoplasirane ekipe, NK Istre 1961. (ZI)

Rukometašice Zagorca u Zagrebu poražene od Lokomotive 24 - 36

Nakon prva tri kola u kojima su rukometašice Zagorca pokazale dobru igru te iz sva tri kola odnijele bodove, pokleknule su
u Zagrebu protiv ekipe Lokomotive. Odlična igra rukometašica Lokomotive, te činjenica da se našoj golmanici Martini ponovo
“vratila“ ozljeda zbog koje je pauzirala gotovo cijeli prvi dio sezone i nije mogla stati na gol , dovele su do prvog ovosezonskog
poraza. Utakmica je završila pobjedom Lokomotive i rezultatom 36-24. (ZI)

PLIVANJE Plivači iz Tuheljskih Toplica nastupili na riječkoj Kantridi

Olimpovci„ubrali“14 medalja na prvenstvuHrvatske

Najuspješnija plivačica bila je Jana Vranić koja je osvojila pet medalja – dva zlata, srebro te dvije bronce