P. 22
jeh plivačkih kadetkinja i kadeta iz Tuheljskih Toplica

Olimpovci osvojili devet medalja
na Festivalu plivanja u Zagrebu

Mladen Mandić skom bazenu Utrina. rezultata četiri discipline za što je bio je šesti. Od ostalih rezultata un-
[email protected] Nastupilo je 430 plivačica i plivača primila i pehar organizatora. Tesa je utar prvih deset plasmana, vrijedno
iz 22 ponajbolja hrvatska plivačka inače i vodeća plivačica serijala HPS je spomenuti da je Lovro Futivić bio
Kadetkinje i kadeti Plivačkog kluba i jednog plivačkog kluba iz Ru- mini Grand prix Hrvatska. peti na 200 i šesti na 100 metara
kluba Olimp Terme Tuhelj, nas- munjske. Olimpovci su pod stručnim Vili Sivec osvojio je zlato na 200 lep- prsno, Manuel Jurak je bio sedmi na
tupili su proteklog vikenda na vodstvom trenera Ivice Androića i tir i srebro na 800 slobodno, na 100 100 prsno i deveti na 400 slobodno.
Međunarodnom 13. po redu HPS Maje Bešenić i ovog puta ostavili metara slobodno bio je nadomak a Gašpar Futivić je bio deseti na 100
Mini Grand Prix natjecanju, Festivalu odličan dojam. Nastupili su s osam medalje osvojivši četvrto mjesto, a prsno.
plivanja u Zagrebu. plivačica i plivača i osvojili devet na 200 mješovito je bio šesti. Na natjecanju su nastupili i popravili
medalja - pet zlata, jedno srebro i tri svoje rezultate i Luka Žmegač, Bruno
Nastupilo 430 plivača bronce. Najviše medalja osvojila je Unutar deset Ricijaš i izvan konkurencije Suzana
Tesa Novak koja je bila zlatna na 100, Ćorić. Iduće natjecanje Olimpovce
Organizator je bio Plivački klub 200 i 400 slobodno, te 200 mješovito. Patrik Erceg osvojio je brončane očekuje početkom svibnja u Splitu
Dubrava. Dvodnevno natjecanje Postigla je ujedno i najvrjedniji zbroj medalje na 100 leptir, 200 i 400 slo- pod nazivom “Grdelini sv. Duje”.