Tradicija uoči Uskrsa
U Galeriji Grada Krapine otvorena izložba “Pisanice“

U petak je u Galeriji Grada Krapine otvorena tradicionalna izložba “Pisanice“, na kojoj se već više od desetak godina uoči Uskrsa izlažu pisanice učenica i učenika osnovnih škola Krapinsko-zagorske i susjednih županija, djece iz dječjih vrtića, likovnih umjetnika i pojedinaca koji se u slobodno vrijeme bave oslikavanjem pisanica.

Organizatori izložbe su Pučko otvoreno učilište Krapina i Galerija Grada Krapine, a ovogodišnjem je otvorenju nazočio i gradonačelnik Grada Krapine Zoran Gregurović. Svojim glazbenim nastupom događaj je uveličala Folklorna skupina “Viline“.

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

NET.HR

IZ HRVATSKE

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.