POZNATO NATJECANJE PO 12. PUTA IMA SVOJU PRVU STANICU U ZAGORJU
Sutra na Oro trgu svečano otvorenje Svjetskog kupa u ski rolanju

Svjetski kup u ski rolanju i ove godine, po 12. puta, ima svoju prvu stanicu u Zagorju, a svečano otvorenje je na rasporedu sutra u 20 sati na Oro trgu u Oroslavju. Osim u Oroslavju, utrke će se održavati i u Stubičkim Toplicama te u Zaprešiću.
Prva utrka Masovnog starta 5×3,5 kilometara održat će se sutra na prilaznim cestama West Gate shopping centra, druga se održava u subotu, na području općine Stubičke toplice u Parku prirode Medvednica sa startom u naselju Pila / Park vozača, u dužini sedam kilometara s ciljem na Sljemenu, a utrka Sprinta već tradicionalno u najužem oroslavskom gradskom centru u nedjelju. Sve utrke počinju u 10 sati, dok će prometnice na kojima se održavaju biti zatvorene od 9 sati.
Oroslavske utrke su drugačije od ostalih utrka Svjetskog kupa, pa se na njih rado odazivaju najbolji natjecatelji iz cijelog rolerski svijeta, kojih će ove godine biti 200-tinjak iz 18 država, otkrivaju organizatori.

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

NET.HR

IZ HRVATSKE

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.