U VODICAMA ODRŽAN DEVETI SUSRET GRADONAČELNIKA I PODUZETNIKA
U Predsjedništvo Udruge gradova ušli Zoran Gregurović i Marko Vešligaj, a za članicu Nadzornog odbora izabrana Jasenka Auguštan Pentek

U Vodicama je prošli tjedan održan deveti Susret gradonačelnika i poduzetnika, u sklopu kojeg su održane i sjednice rukovodećih tijela Udruge gradova – sjednice Nadzornog odbora i Predsjedništva te Skupština Udruge. Za predsjednika Udruge izabran je zaprešićki gradonačelnik Željko Turk, za potpredsjednike pazinski gradonačelnik Renato Krulčić i ludbreški gradonačelnik Dubravko Bilić. U sastav Predsjedništva su izabrani krapinski gradonačelnik Zoran Gregurović i pregradski gradonačelnik Marko Vešligaj, dok je zlatarska gradonačelnica Jasenka Auguštan Pentek izabrana za članicu Nadzornog odbora. Uz nju, u Nadzorni odbor su izabrani Dinko Pirak, gradonačelnik Čazme, kao predsjednik, te kao članovi Josip Miletić, gradonačelnik Našica, Nikola Grgurić, gradonačelnik Raba i Matej Mostarac, gradonačelnik Kastva.

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

NET.HR

IZ HRVATSKE

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.