"BOJNA ČAVOGLAVE", "PRIJATELJI", "VJETAR S DINARE“ I DRUGI HITOVI ORILI SU SE KONJŠČINOM
NEVRIJEME PREKINULO DUGOOČEKIVANI KONCERT: Marko Perković Thompson zapjevao najveće hitove pred više od 3000 zagorskih fanova

Marko Perković Thompson u petak je stigao u Zagorje. Ovaj je popularni pjevač, koji je slavu stekao svojim hitovima domoljubne i religijske tematike, u organizaciji općine Konjščina održao koncert na prostoru Starog grada u Konjščini. Nešto iza 22 sata više od 3000 zagorskih fanova dočekalo je da uglas zapjeva s Thompsonom, čiji su koncert osiguravale članovi zagorskih braniteljskih udruga.

Konjščinom su se tako na oduševljenje svih okupljenih orili hitovi “Prijatelji” ili “Vjetar s Dinare”, a ni nevrijeme, koje je pogodilo dijelove Zagorja, nije pokvarilo odličnu atmosferu, međutim, prekinulo je koncert nešto ranije. Koncert je tako trajao nešto više od sat vremena, a kada je počela jako padati kiša i sijevati, Thoompson je za kraj otpjevao “Čavoglave”.

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

NET.HR

IZ HRVATSKE

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.