Na intervenciji u Košnici bili pripadnici ZJVP-a - dislokacija Klanjec, DVD-a Desinić i DVD-a Poljana Sutlanska
Ostavila mast na štednjaku pa uzrokovala požar u kuhinji

U srijedu oko 12.30 sati, 65-godišnja hrvatska državljanka je u kuhinji obiteljske kuće u Košnici, općina Desinić, ostavila mast na štednjaku, pa je uslijed pregrijavanja masti došlo do požara i zapaljenja kuhinjskih elemenata. Materijalna šteta procjenjuje se na više stotina kuna. Požar su gasili pripadnici Zagorske javne vatrogasne postrojbe – dislokacija Klanjec, DVD-a Desinić i DVD-a Poljana Sutlanska.
Istog dana nepoznati je počinitelj na benzinskoj postaji u Podgorju Bistričkom utočio gorivo u osobno vozilo, u vrijednosti nekoliko stotina kuna, nakon čega se udaljio ne plativši račun.

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

NET.HR

IZ HRVATSKE

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.