UDVDR Bedekovčina sutra organizira proslavu Dana pobjede, Dana hrvatskih branitelja i 24. godišnjice Vojno – redarstvene operacije “Oluja“
Branitelji i članovi udruga natjecat će se u sportskim igrama, te družiti uz fiš paprikaš, šarana na ražnju i gulaš

Udruga dragovoljaca i veterana Domovinskog rata Bedekovčina sutra organizira proslavu Dana pobjede i domovinske zahvalnosti, Dana hrvatskih branitelja i 24. godišnjice Vojno – redarstvene operacije “Oluja“. Na jezeru Udruge, odnosno, na gliništu kod Zagorke, organizirat će se Sportske igre branitelja i civilnih udruga. Svečano otvorenje predviđeno je u 9.30 sati, a od 10 do 14 sati održavat će se natjecanja u visećoj kuglani, belotu i lovu ribe na plovak. Najboljima će biti dodijeljena priznanja, pehari i medalje, a nakon službenog dijela, domaćini pripremaju prigodni domjenak, uz fiš paprikaš, šarana na ražnju, gulaš i drugu ponudu.
Također, u 11 sati delegacije udruga će položiti vijenac i zapaliti svijeće kod spomenika u Bedekovčini, za sve poginule, nestale i umrle hrvatske branitelje.

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

NET.HR

IZ HRVATSKE

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.