VIKEND AKCIJA ZAGORSKE POLICIJE: Utvrđeno 49 prometnih prekršaja
Najveća očitana koncentracija alkohola kod vozača 1,49 promila, najveća izmjerena brzina 164 kilometra na sat

FOTO: ilustracija

Proteklog vikenda, odnosno od petka do nedjelje, na području koje sigurnosno pokriva Policijska uprava krapinsko – zagorska, proveden je pojačani nadzor u prometu. Utvrđeno je ukupno 49 prometnih prekršaja, od čega tri prekršaja upravljanja vozilom pod utjecajem alkohola, 18 prekršaja nepropisne brzine kretanja vozila, šest prekršaja nekorištenja sigurnosnog pojasa i 22 ostala prekršaja u prometu.
Najveća očitana koncentracija alkohola u organizmu kod vozača iznosila je 1,49 promila, a najveća brzina kretanja vozila 164 kilometra na sat.

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

IZ HRVATSKE

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.