Iz policijske bilježnice
Tijekom produženog vikenda šest kaznenih djela, pet prometnih nesreća, dva prekršaja i manji požar

Tijekom proteklog vikenda na području koje sigurnosno pokriva Policijska uprava krapinsko -zagorska, evidentirano je šest kaznenih djela, pet prometnih nesreća i dva prekršaja.
U svih pet prometnih nesreća nastala je materijalna šteta, a one su se dogodile u Tuheljskim Toplicama uslijed oduzimanja prednosti prolaska, u Kraljevcu na Sutli zbog nekretanja vozilom sredinom obilježene prometne trake, zatim u Hromcu uslijed nepropisnog pretjecanja, u Mokricama uslijed neprilagođene brzine te u Zlataru zbog držanja vozilom preblizu desnom rubu kolnika, a u toj prometnoj nesreći vozač je upravljao vozilom sa 1,21 promila alkohola u organizmu.
Od ostalih događaja evidentiran je jedan manji požar u obiteljskoj kući u Veleškovcu, gdje je došlo do zapaljenja čađe u dimnjaku. Požar su ugasili pripadnici ZJVP Marija Bistrica i nema materijalne štete.

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

IZ HRVATSKE

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.