Dobre vijesti iz svijeta sporta
Novak Đoković i supruga Jelena više nemaju koronavirus

Prvi tenisač svijeta Novak Đoković i njegova supruga Jelena više nisu pozitivni na koronavirus, piše gol.hr.

Prije deset dana, točnije 23. lipnja tijekom teniskog turnira u Zadru, objavljeno je da su Novak i njegova supruga zaraženi novim virusom COVID-19, tako da završni meč zbog toga nije ni odigran.

Ova vijest snažno je tada odjeknula i u svjetskim medijima, a danas – deset dana nakon objave, testovi su pokazali da su i Đoković i njegova supruga negativni na koronavirus. (lb)

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

NET.HR

IZ HRVATSKE

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.