Promet je preusmjeren obilaznom općinskom nerazvrstanom cestom
HUM STUBIČKI: Započela 600 tisuća kuna vrijedna sanacija klizišta na županijskoj cesti

Počela je sanacija klizišta na županijskoj cesti Hum Stubički – Sekirevo Selo. Investitor je Županijska uprava za ceste Krapinsko – zagorske županije, a izvođač radova poduzeće “Fergy građenje d.o.o.” iz Gornje Stubice.
Izgradit će se temeljne ploče i potporni zidovi, izvršiti rekonstrukcija dijela ceste te ostali radovi predviđeni projektom sanacije.
Vrijednost radova je preko 600 tisuća kuna, a predviđeni završetak je u studenome ove godine. Za vrijeme izvođenja radova, navedena županijska cesta je zatvorena, a promet je preusmjeren obilaznom općinskom nerazvrstanom cestom kod Karlovića, od dijela županijske ceste gdje se izvode radovi, do dijela gdje je završetak zone radova. (lb)

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

NET.HR

IZ HRVATSKE

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.