Velika vijest za žitelje Zagorskih Sela i Kumrovca
PROJEKT OD 15 MILIJUNA KUNA: Ove će godine početi izvanredno održavanje državne ceste Zagorska Sela – Razvor

Načelnica Zagorskih Sela Ksenija Krivec Jurak podijelila je dobru vijest sa žiteljima svoje općine. Uprava Hrvatskih cesta, na zahtjev načelnice, donijela je 26. siječnja odluku kojom se odobrava uvrstiti u Plan nabave za 2021. godinu izvanredno održavanje državne ceste DC229, dionica Zagorska Sela – DC 205 (GP Razvor), duljine četiri kilometra. Procijenjena vrijednost je 15 milijuna kuna, bez PDV-a, uz troškove nadzora od 750 tisuća kuna. Provedba projekta planira se započeti tijekom ove godine.   – Projekt je iznimno važan za našu općinu, trud se isplatio. Zahvaljujem Hrvatskim cestama na suradnji! Hvala Bogu, idemo dalje – napisala je načelnica Krivec – Jurak na svojem Facebook profilu.

Vijest je razveselila i Kumrovčane.

– Ponosni smo na ovaj veliki projekt za općinu Kumrovec i okolicu. Pitanje koje je stajalo dugi niz godina i za koji smo se trudili, uz dobru suradnju i brojne razgovore, pronašlo je svoj odgovor. Zahvaljujemo Upravi Hrvatskih cesta, koji su donijeli Odluku kojom kreće obnova državne ceste 229 – dionice Zagorska Sela – Razvor DC 205 – kažu iz Općine.

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

NET.HR

IZ HRVATSKE

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.