Grad Zabok i TZ "Srce Zagorja" 24. srpnja na krapinsko - zagorskom aerodromu organiziraju kino na otvorenom
Putem Facebooka pomozite u odabiru filma koji će se gledati – evo što je u ponudi

Grad Zabok u suradnji s Turističkom zajednicom “Srce Zagorja“ u subotu, 24. srpnja, na krapinsko – zagorskom aerodromu u Zaboku organizira kino na otvorenom. Kokice i osvježavajuća pića su spremni, a ono što nedostaje je film, stoga je Grad Zabok odlučio putem ankete na Facebooku pitati publiku što bi voljeli gledati.
Ponuđeni filmovi su “Blindspotting“, “Ford v Ferarri“, “The Gentlemen“,“Game Night“, “Pobješnjeli Max“ i “Scooby Doo“. Anketa se može naći na Facebook stranici Grad Zabok – info, klikom na natpis “Poll”.
– Pomozite nam da izaberemo film i zajedno uživamo u ljetnoj filmskoj večeri – poručuju iz Grada.

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

NET.HR

IZ HRVATSKE

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.