Šteta je više desetaka tisuća kuna
Iz donjostubičkog poduzeća nepoznati počinitelj ukrao više tisuća kilograma otpadnog nehrđajućeg čelika

Policijska uprava krapinsko – zagorska u četvrtak je zaprimila prijavu da je nepoznati počinitelj tijekom 2021. godine iz poduzeća u Donjoj Stubici otuđio više tisuća kilograma otpadnog nehrđajućeg čelika ostataka od proizvodnje, čime je poduzeće oštećeno za više desetaka tisuća kuna.
Istog dana nepoznati je počinitelj nasilno ušao u vikend kuću u Belečkom Završju, u vlasništvu 40-godišnjeg hrvatskog državljanina, iz koje je otuđio hranu i piće, čime je vlasniku počinjena materijalna šteta od nekoliko stotina kuna.
Jedna je pak osoba u sklopu akcije “Manje oružja, manje tragedija” dragovoljno predala jedno topničko streljivo kalibra 20 milimetara, koje je preuzeo policijski službenik za protueksplozijsku zaštitu.

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

IZ HRVATSKE

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.