Održana izborna skupština KTD-a Loborfest
Za predsjednika jednoglasno izabran Josip Rihtarić, novi potpredsjednik je Miljenko Buntak

U ponedjeljak je u Društvenom domu u Loboru održana izborna skupština Kulturno-turističkog društva Loborfest na kojoj je, uz članove, prisustvovala i načelnica Ljubica Jembrih. 

Sjednicu je otvorio Damir Hubak koji je podnio godišnje izvješće o radu udruge, te se osvrnuo na rad udruge od samog utemeljenja, a nakon prihvaćanja izvješća, izabrano je izborno povjerenstvo koje je provelo izbore.

Za novog predsjednika KTD-a izabran je Josip Rihtarić, dopredsjednik je Miljenko Buntak, a novoizabrana tajnica je Ana Rihtarić. Također, izabrana su i ostala tijela udruge, a odluke oko izbora izglasane su jednoglasno.

Načelnica Jembrih osvrnula se na nesebičan rad udruge i pritom se zahvalila dosadašnjem te čestitala novoizabranom vodstvu. Također, Udruzi je poželjela sreću u budućem radu. 

Novoizabrani predsjednik Josip Rihtarić zahvalio se na ukazanom povjerenju članova, zahvalio se i bivšem vodstvu na čelu s Damirom Hubakom na svom radu, vremenu i ljubavi kojim su vodili KTD Loborfest od samog osnutka do danas.

Inače, Loborfest je međunarodna manifestacija koja svake godine u Lobor privuče veliki broj posjetitelja. Sama manifestacija velika je kulturna i turistička promocija za općinu Lobor, a trenutno je raspisan i natječaj za ovogodišnje izdanje “Loborfest 2022.” 

– Svi smo se zaželjeli dobre veselice, a ona nikad nije izostala u Loboru, pa se nadamo da će tako biti i ove godine – poručili su organizatori.

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

NET.HR

IZ HRVATSKE

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.