O sinoćnjoj nesreći u Andraševcu očitovala se i polici
TEŠKO OZLIJEĐENA: Vlak udario u maloljetnu osobu koja se kretala prema njemu i odbacio je na livadu

Kao što smo sinoć izvijestili, u petak je oko 19.40 sati u Andraševcu, došlo je do podlijetanja maloljetne osobe pod vlak, a o nesretnom događaju očitovala  se i policija: 
– Došlo je do udara prednjeg lijevog dijela vlaka, odnosno naleta putničkog vlaka koji je prometovao na relaciji Zabok – Oroslavje, na maloljetnu osobu koja se prugom kretala iz smjera Oroslavja u smjeru Zaboka. Uslijed udara, maloljetna osoba odbačena je na livadu pored pruge. Vozilom hitne medicinske pomoći osoba je prevezena u Opću bolnicu Zabok, gdje je zadržana na daljnjem liječenju zbog utvrđenih teških tjelesnih ozljeda – priopćili su iz policije.

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

IZ HRVATSKE

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.