Za veću sigurnost u prometu
ZLATAR BISTRICA: U Ulici Vladimira Nazora postavljeni stupići, a u Sportskom prolazu obojeni uspornici 

Na inicijativu prometnog odjela nadležne policijske postaje, a u skladu s nastavkom projekta “Sigurno u prometu”, na dijelovima nogostupa u Ulici Vladimira Nazora u Zlatar Bistrici su radi sigurnijeg kretanja pješaka, radnici Jedinstvenog upravnog odjela ovih dana postavili elastične stupiće.

Isto tako, iz sigurnosnih razloga, namještenici Jedinstvenog upravnog odjela su s komunalnim redarom žutom bojom obojili uspornike u Sportskom prolazu. 

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

IZ HRVATSKE

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.