Načelnik Krizmanić ugostio svjetsku juniorsku prvakinju, plivačicu Janu Pavalić
URUČIO JOJ I NOVČANU POMOĆ: “Gornja Stubica će Janu svim srcem bodriti na Olimpijskim igrama u Parizu”

Načelnik Gornje Stubice Jasmin Krizmanić u prostorijama Općine održao je prijem za gornjostubičku plivačicu, ujedno i svjetsku juniorsku prvakinju Janu Pavalić.

Načelnik je čestitao Jani na postignutim rezultatima i zaželio joj daljnji uspjeh u njezinoj plivačkoj karijeri.

– S obzirom na rezultate, te kako je oborila brojne seniorske rekorde, a i njezinu volju i želju za napredovanjem siguran sam da će Gornja Stubica Janu svim srcem bodriti i na Olimpijskim igrama u Parizu 2024. godine. To joj od svega srca želim – rekao je tom prilikom načelnik Krizmanić koji je Jani dodijelio i jednokratnu novčanu pomoć od 5000 kuna.

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

NET.HR

IZ HRVATSKE

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.