KZŽ i SBKT potpisale 48.000 eura vrijedan ugovor - nabavljena 153 madraca i pet kompleta električnih kreveta
“Zamijenit ćemo gotovo trećinu bolničkih ležajeva”

Ravnatelj Specijalne bolnice za medicinsku rehabilitaciju Krapinske Toplice Danijel Javorić Barić i župan Željko Kolar potpisali su 48.248,25 eura vrijedan ugovor za nabavu električnih kreveta i madraca za potrebe bolnice.

Navedenim su sredstvima nabavljena 153 madraca te pet kompleta bolničkih kreveta s elektromotorom. 

– Sredstva su veliko olakšanje za redovno funkcioniranje ustanove jer ćemo tako osigurati zamjenu skoro trećine bolničkih ležajeva, odnosno madraca koji su najbitniji dio i olakšati pacijentima boravak u bolnici – poručio je ravnatelj bolnice Javorić Barić.

– Uz veliki projekt energetske obnove bolnice koji se financira iz Fonda solidarnosti EU, našli smo način i osigurali sredstva u proračunu kako bi pacijenti imali što ugodniji boravak u bolnici, da osim odlične zdravstvene skrbi koju pružaju naši zaposlenici, imaju i udoban smještaj – dodao je župan Kolar.

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

IZ HRVATSKE

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.