Kako je uopće vozio, majko mila
U Zlataru pošteno razvaljen 36-godišnjak napuhao 2,82 

U četvrtak je oko 20,40 tijekom nadzora prometa u Zlataru zatečen 36-godišnjak koji je osobnim automobilom upravljao pod utjecajem alkohola od 2,82 promila, javlja zagorska policija. 

– Također je utvrđeno kako vozilom upravlja za vrijeme izrečene zaštitne mjere zabrane upravljanja vozilom ‘B’ kategorije – dodaju.

Temeljem Prekršajnog zakona, 36-godišnjak je uhićen te je danas, 21. srpnja, uz optužni prijedlog zbog počinjenih prekršaja  iz Zakona o sigurnosti prometa na cestama, doveden na sud gdje mu je rješenjem određeno zadržavanje u zatvoru u Zagrebu od osam dana, izvijestili su iz Policijske uprave.

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

NET.HR

IZ HRVATSKE

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.