Gornjostubičko Vijeće donijelo izmjenu Odluke o nerazvrstanim cestama
KRIZMANIĆ: Ovime smo stvorili preduvjete za prijavu tih cesta na buduće natječaje – imamo ih pripremljeno 12

Na posljednjoj sjednici gornjostubičkog Općinskog vijeća donesena je odluka o trećim izmjenama i dopunama Odluke o nerazvrstanim cestama na području Gornje Stubice.

Kako je za Radio Stubicu pojasnio načelnik Jasmin Krizmanić, u proteklom je razdoblju na području Gornje Stubice pripremljeno 12 takvih cesta kojima su dodijeljeni brojevi potrebni za buduće prijavljivanje na natječaje.

– Naglasio bih da u ovoj Odluci imamo i “industrijsku cestu”, to su sve ceste koje se nalaze u prostoru naše “poslovne zone Dona”. Donošenjem ove odluke stvorili smo preduvjete za prijavu tih cesta na buduće natječaje vezane za uređenje infrastrukture u poslovnim zonama – pojasnio je Krizmanić.

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

NET.HR

IZ HRVATSKE

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.