Teška prometna nesreća kod Dugog Sela 
FOTO: ‘Grunulo je poput bombe! Kombi uopće nema prednji dio’ 

Teška prometna nesreća koja se jutros dogodila kod Dugog Sela probudila je mještane. Šleper s kukuruzom i kombi sudarili su se između Donje Grede i Črnca Dugoselskog. 

Kombi je prevozio radnike, a šleper je u sudaru završio na boku. Pet ljudi iz kombija i vozač kamiona su ozlijeđeni i prevezeni su u bolnicu, piše 24sata.

– Prednjeg dijela kombija nema. Grunulo je poput bombe. U kamionu su bila dvojica. Vozač je izašao rasječene glave. Brzo su stigle četiri hitne i vatrogasci – rekao je susjed koji živi preko puta mjesta nesreće. 

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

NET.HR

IZ HRVATSKE

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.