Neočišćeni policijski auto primijećen je ovih dana na zaprešićkom nadvožnjaku
Policajac iz Zaprešića nije očistio snijeg sa službenog auta. Policija: Kaznili smo ga

U popularnoj Facebook grupi ‘Policija zaustavlja Krapinsko-zagorska županija’ proteklih je dana objavljena fotografija službenog policijskog automobila čiji su krov i zadnje staklo zatrpani snijegom. Prema informacijama s Facebooka, neočišćeni policijski auto ufotkan je u ponedjeljak oko 13 sati na zaprešićkom nadvožnjaku.

Za vozače koji ne očiste snijeg ili led s vozila zakon je za taj prekršaj propisao kaznu od 130 eura. Index je pitao policiju jesu li upoznati s ovim slučajem te kako ga komentiraju. Odgovorili su da je zaprešićki policajac kažnjen jer nije očistio auto od snijega.

– Upoznati smo sa slučajem, a policijskom službeniku PU zagrebačke iz Policijske postaje Zaprešić je zbog počinjenog prekršaja iz članka 193. stavka 2. kažnjivo po članku 193. stavka 6. Zakona o sigurnosti prometa na cestama naplaćena novčana kazna sukladno članku 245. Prekršajnog zakona – kazali su iz policije.

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

NET.HR

IZ HRVATSKE

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.