Rusvaj u Čakovcu
Pomahnitali 50-godišnjak oštetio čak 26 hladnjaka u trgovini – šteta veća od 12.000 eura

Neviđeni rusvaj napravio je 50-godišnjak u jednoj trgovini u Čakovcu, zbog čega je Općinsko državno odvjetništvo u Čakovcu podiglo optužnicu pred čakovečkim Općinskim sudom zbog počinjenog kaznenog djela oštećenja tuđe stvari, piše ePodravina.

Kako navode, okrivljeni 50-godišnjak je krajem svibnja prošle godine na odjelu kućanskih aparata u jednoj trgovini napravio ogromnu štetu. Naime, on je metalnim predmetom oštetio prednje strane izloženih hladnjaka, i to njih čak 26!

– Šteta je veća od 12.000 eura – navode iz Odvjetništva.

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

NET.HR

IZ HRVATSKE

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.