Kažnjen s 1300 eura i oduzimanjem vozačke na tri mjeseca
AJME MAJKO! U Martinišću usred bijela dana 48-godišnjak napuhao 3,22 

Zagorska je policija jučer oko 13.30 sati u Martinišću zaustavila 48-godišnjeg vozača osobnog vozila za kojeg je utvrđeno kako je upravljao vozilom pod utjecajem alkohola od 3,22 promila.

– Vozaču je određeno zadržavanje do prestanka djelovanja opojnog sredstva, alkohola, te zbog počinjenog prekršaja iz Zakona o sigurnosti prometa na cestama, protiv 48-godišnjaka slijedi podnošenje Optužnog prijedloga Općinskom sudu u Zlataru s predloženom ukupnom novčanom kaznom od 1300 eura te zabranom upravljanja motornim vozilom ‘B’ kategorije u trajanju od tri mjeseca – stoji u priopćenju policije. 

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

IZ HRVATSKE

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.