Oroslavčanka velikog srca humanitarnim se radom bavi već 10 godina kroz akciju ‘Lucijino svjetlo’ koju je pokrenula nakon preranog gubitka kćeri
KAPA DO PODA! Snježana Stepan dobitnica je nagrade ‘Ponos Hrvatske’ 

Snježana Stepan iz Oroslavja zbog svog je dugogodišnjeg humanitarnog rada sada dobila veliko priznanje – nagradu ‘Ponos Hrvatske 2024.’.

Nagradu je dobila zbog humanitarne akcije ‘Lucijino svjetlo’ koju je pokrenula na Božić 2014. godine nakon prerane smrti njene kćeri Lucije koja se dugi niz godina liječila od teške bolesti po brojnim bolnicama u Zagrebu, ali i inozemstvu, piše Zagorski list.

Humanitarna akcija bavi se prikupljanjem donacija i pomoći kako bi se djeci i njihovim roditeljima olakšalo vrijeme koje provedu po bolnicama prilikom liječenja od teških bolesti, a što je Stepan i sama iskusila. 

– Imala sam priliku vidjeti u kakvim se sve uvjetima nalaze najmlađi teški bolesnici i njihovi roditelji te koliko im nedostaju neki materijalni uvjeti boravka u bolničkom okruženju – ispričala je za Zagorski list.

Nagrada će Oroslavčanki biti uručena 28. ožujka u koncertnoj dvorani ‘Vatroslav Lisinski’. 

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

IZ HRVATSKE

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.