"Znalo je tu već biti nesreća, ali ne ovakvih. Vidjet ćemo što će biti s popravkom kuće..."
Sudar BMW-a i kamiona kod Đurđevca, kamion sletio s ceste i udario u kuću: “Probudilo nas je…”

U Šemovcima, selu kod Đurđevca, rano jutros došlo je do sudara BMW-a i kamiona, nakon čega je kamion udario u obiteljsku kuću.

– Probudilo nas je. Udarac je bio jak, čulo se struganje. Znalo je tu već biti nesreća, ali ne ovakvih. Vidjet ćemo što će biti s popravkom kuće – rekao je za ePodravinu vlasnik kuće.

Jedan vozač je ozlijeđen

Iz policije su rekli kako je za sve kriva ranija nesreća u kojoj su se oko 4:15 sudarili BMW i kamion. Automobil je razbijenog prednjeg kraja sletio kraj kanala, dok se kamion odbio i završio na početku kuće i dvorišne ograde.

Zasad je poznato kako je jedan vozač ozlijeđen i prevezen u bolnicu. Ozljede će se naknadno utvrditi, a očevid je i dalje u tijeku.

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

IZ HRVATSKE

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.