Gledateljima u TV prijenosu pokazao golu stražnjicu
Snimke s WRC-a iz Hrvatske ponovno obišle svijet. Auti nisu u prvom planu

Nema sumnje da je WRC izuzetno dobra promocija Hrvatske u svijetu, posebno nekih krajeva koji turistički nisu toliko atraktivni kao primorski dio naše domovine, piše gol.hr.

Već tijekom same utrke velik broj ljudi pohodi Hrvatsku, a prekrasne scene okoliša uz ceste kojima se vozi svakako su sjajna pozivnica svim ljubiteljima odmora u prirodi ili netaknutoj divljini. 

Tu i tamo pojavi se i koja scena koja na prvu ne ide Hrvatskoj u prilog, no na kraju može postati duhovita ili čak simpatična. 

Nešto poput gledatelja koji u prijenosu pokaže svoju stražnjicu, odnosno njezin dio? Pa, recimo da mislimo i to, s obzirom na to da se na početku ovogodišnjeg relija upravo to dogodilo. 

Dok su kamere u prijenosu prikazivale vožnju norveškog vozača Mikkelsena, koji se na početku relija nije baš proslavio, možemo vidjeti upravo to što smo naveli. 

Radi li se o degutantnom, duhovitom ili simpatičnom potezu, prepustit ćemo mišljenje vama. 

Sve u svemu, WRC će nam i ove sezone bez sumnje ponuditi mnoštvo zanimljivih scena, i na stazi i pored nje.

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

NET.HR

IZ HRVATSKE

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.