Alkohol je ipak jači od ovog Pregračanina
Ponavljač prometnih prekršaja opet vozio pijan. Sada ide u zatvor…

Sinoć oko 21 sat u Pregradi, prilikom nadzora prometa, policijski službenici zaustavili su automobil kojim je upravljao 64-godišnjak.

Utvrđeno je kako je vozio pod utjecajem alkohola od 1,69 promila, za vrijeme dok mu je izrečena mjera zabrane upravljanja motornim vozilom B kategorije te kako je već nekoliko puta pravomoćno kažnjavan za prekršaje u cestovnom prometu.

Vozač je uhićen i privremeno mu je oduzet automobil. Danas u jutarnjim satima uz optužni prijedlog zbog počinjenih prekršaja iz čl.199., i čl.289., Zakona o sigurnosti prometa na cestama u kojem je predložena kazna zatvora od 30 dana, doveden je na sud gdje mu je navedena kazna zatvora i određena, uvjetno na jednu godinu.

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

NET.HR

IZ HRVATSKE

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.