Puno je i ozlijeđenih
Sudar autobusa i kamiona u Srbiji, ima mrtvih

Jutros nešto prije 8 sati, na putu između Umke i Ostružnice kod Beograda, došlo je do sudara kamiona i autobusa, prenosi N1. Kako se neslužbeno doznaje, u nesreći je najmanje jedna osoba poginula, a između 10 i 15 ljudi je ozlijeđeno.

Interveniralo je pet ekipa Hitne pomoći, a najmanje šest osoba je prevezeno u bolnicu. Strahuje se da bi broj poginulih mogao narasti. Promet je na tom području potpuno zaustavljen.

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

NET.HR

IZ HRVATSKE

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.