UTVRĐUJU IDENTITET
U stanu u Velikoj Gorici pronađena dva tijela, vjerojatno su u pitanju članovi obitelji

U Šibenskoj ulici Velikoj Gorici, u stanu, u subotu oko 19.40 sati pronađena su dva tijela. Najvjerojatnije se radi o članovima obitelji, 78-godišnjakinja i 42-godišnjak.

Na tijelima nisu pronađeni tragovi koji bi ukazivali da je smrt nastupila kao posljedica kaznenog djela, priopćila je zagrebačka policija.

– Zbog stanja u kojem se nalaze zbog proteka vremena nije bilo moguće u ovom trenutku utvrditi identitet. Nakon obavljenog očevida, tijela su prevezena u Zavod za sudsku medicinu i kriminalistiku Zagreb – zaključuju iz zagrebačke policije.

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

IZ HRVATSKE

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.