Završio je u pritvoru
Na kolodvoru u Varaždinu zatražio kavu i cigarete od prodavačice. Ona se zaključala, njega uhitila policija

Varaždinski policajci dovršili su kriminalističko istraživanje nad 45-godišnjakom zbog sumnje da je počinio kazneno djelo razbojništva u pokušaju.

On je, kako se sumnja, jučer oko 5 sati ujutro na prostoru željezničkog kolodvora u Varaždinu došao do 44-godišnje djelatnice kioska te zatražio da mu da kavu i cigarete. Kako nije imao novac za plaćanje, djelatnica mu je odbila dati traženo, na što je izvadio nož uz prijetnju da će onda to dobiti na drugi način.

S obzirom na to da je djelatnica pozvala pomoć te se zaključala, muškarac se udaljio i naknadno je pronađen. Po dovršenom kriminalističkom istraživanju je uz kaznenu prijavu predan pritvorskom nadzorniku varaždinske policije.

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

NET.HR

IZ HRVATSKE

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.