Dvor Trakošćan poziva posjetitelje:
Pošaljite stare fotografije i postanite dio izložbe “Trakošćan: od burga do muzeja”

Dvor Trakošćan ove godine slavi 70 godina postojanja muzeja pod sloganom “Povezani kroz vrijeme”. U sklopu ove značajne obljetnice, organizira se posebna izložba koja će prikazati bogatu povijest dvorca, ali i priče njegovih posjetitelja. 

– Pozivamo sve posjetitelje, ljubitelje Trakošćana, da nam dostave svoje fotografije koje prikazuju njihove posjete dvorcu ili zanimljive detalje iz muzeja. Fotografije mogu biti u boji ili crno-bijele, a važno je da su nastale prije 2020. godine – pozivaju iz Dvora Trakošćan.

Svaka fotografija treba biti popraćena kratkim opisom – kada je nastala, tko je na fotografiji i mora imati odgovarajući naslov. 

Fotografije možete dostaviti osobno ili poslati e-mailom na adresu: [email protected], a krajnji rok za dostavu je 4. listopada. Najbolje i najzanimljivije fotografije bit će izložene u digitalnom formatu na izložbi pod nazivom “Trakošćan: od burga do muzeja”.

– Pridružite se svojim fotografijama i postanite dio povijesti Trakošćana! Hvala vam što zajedno s nama čuvate sjećanja na Dvor Trakošćan – poručuju iz Dvora Trakošćan. 

Više informacija možete dobiti putem maila [email protected]

Sufinancirano sredstvima Fonda za poticanje pluralizma i raznovrsnosti elektroničkih medija

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

IZ HRVATSKE

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.