Roditelji zabrinuti: “Zvali smo i agenciju, ali samo nas psuju”
NOĆNA MORA: 20 učenika iz Dalmacije završilo u OB Varaždin na infuziji – otrovali se

Kako doznaju 24sata, učenici jedne škole iz Dalmacije bili su na višednevnom izletu na sjeveru Hrvatske. Gotovo cijelom razredu je pozlilo, povraćali su te su završili na infuziji. 

Krenuli su u ponedjeljak na izlet, a jučer su završili u bolnici na infuziji jer svi povraćaju.  

– Zvali smo i agenciju, ali samo nas psuju – javila je jedna zabrinuta majka iz Dalmacije o učenicima koji završili na izletu iz noćne more. 

Da su djeca masovno završila u bolnici, potvrdili su 24sata iz varaždinske policije. 

– Možemo potvrditi da imamo informaciju da je noćas nekoliko desetaka djece završilo u OB Varaždin. Istragu je preuzeo Zavod za javno zdravstvo koji će utvrditi radi li se o trovanju, virozi ili sličnom. Ako bude potrebe, policija će se uključiti u istragu – rekli su iz PU varaždinske za 24sata.

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

NET.HR

IZ HRVATSKE

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.