Prevezeno je u bolnicu
DOSTA VIŠE TIH PETARDI! Dijete (12) se teško ozlijedilo

Policija je izvijestila kako je dijete (12) kod Križevaca teško ozlijeđeno uslijed rukovanja eksplozivom.

– U četvrtak oko 10 sati zaprimili smo obavijest da je liječnička pomoć pružena 12-godišnjem djetetu koje je ozlijeđeno na širem križevačkom području, uslijed rukovanja za sada nepoznatim eksplozivnim sredstvom – javlja policija.

Dijete je teško ozlijeđeno te je prevezeno u Opću bolnicu u Bjelovaru. Policijski službenici provode kriminalističko istraživanje s ciljem utvrđivanja svih okolnosti događaja, dodaju iz policije.

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

IZ HRVATSKE

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.