Sve zbog nepropisnog parkiranja
Žena (53) htjela fotografirati ‘zločestog’ vozača, a tad je krenulo: “Koji ku*ac hoćeš, šta slikaš”

Jedna je Koprivničanka pokušala mobitelom fotografirati muškog vozača u prekršaju, no na kraju nije dobro prošla. Namjerila se na osobu koja se nije mogla s tim pomiriti.

Tako je nepropisno parkiranje “preraslo” u slučaj koji je završio na sudu.

ePodravina doznaje da se sve odvijalo početkom listopada prošle godine u večernjim satima. Bilo je oko 18.30 u ulici Ivana Meštrović.

– On je narušavao javni red i mir. U trenutku kada ga je 53-godišnjakinja iz Koprivnice htjela fotografirati on je počeo vikati. Htjela mu je ukazati da se nepropisno parkirao sa svojim osobnim automobilom – navode na sudu i dodaju kako je počeo vikati: “Koji ku*ac hoćeš, šta slikaš“, te joj potom prišao i uhvatio ju za rukav desne ruke.

– Tada ju je počeo vući i naguravati, a nakon što je završio sjeo je u svoje vozilo i udaljio se – pojašnjavaju na koprivničkom sudu koji ga je financijski kaznio s 240 eura.

S obzirom na to da je minimalna kazna 300 eura, čini se kako je bilo olakotnih okolnosti koje su mu išle u prilog. Također, plati li u roku onda će mu se računati samo 160 eura kazne. Naravno, i policija koja ga je prijavila i on mogu se žaliti na kaznu.

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

NET.HR

IZ HRVATSKE

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.