Policija je pokrenula istragu
STRAVIČNA TRAGEDIJA: Pitbull ubio bebu dok je spavala – otac je ležao kraj nje

Strašne vijesti dolaze iz talijanskog grada Acerra kod Napulja. Policija je pokrenula istragu nakon tragičnog incidenta u kojem je pitbull izgrizao devetomjesečnu bebu po licu koja je zbog težine ozljeda umrla. Otac (25) je otkrio da je zaspao dok je čuvao kćerkicu. Majka je u trenutku strašne tragedije bila u restoranu gdje radi. Beba je ležala pored oca dok ju je krvoločni pas napao, prenose 24sata.

Otac je otkrio da je kćerkicu odveo u bolnicu, ali doktori su samo mogli proglasiti smrt. Policija je otkrila da im je otac djevojčice prvo rekao da ju je napao pas lutalica. Kasnije je priznao da se radi o obiteljskom psu koji je ubio bebu dok je spavao. Otkrio je potresne detalje i rekao da je vidio kćerkicu u lokvi krvi kada se probudio. O cijeloj tragediji su se oglasili i susjedi koji su rekli da je pitbull problematičan i da je prošle godine zajedno s drugim psom kojeg ima obitelj u kojoj se dogodila tragedija, napao psa tijekom šetnje i ubio ga.

U Italiji ovakve tragedije nisu strane. U travnju prošle godine su dva pitbulla rastrgala jednogodišnjeg dječaka i ubili ga u Campolongu u blizini južnog grada Salerna. Psi su bili u vlasništvu prijateljice majke djeteta.

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

NET.HR

IZ HRVATSKE

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.