Teško su stradali
STRAŠNO: Majka s djetetom autom sletjela s ceste i udarila betonski most

Majka je s djetetom automobilom izletjela s ceste i zabila se u betonski most. Oboje su teško ozlijeđeni

Kako u ponedjeljak javlja PU bjelovarsko – bilogorska, teška se nesreća dogodila na cesti između Bjelovara i Daruvara, kod Grubišnog Polja

– U nedjelju oko 8.55 sati vozačica (37) je upravljala osobnim automobilom daruvarskih registarskih oznaka kroz Pavlovac, Ulicom Stjepana Radića. Kao putnik u vozilu nalazilo se dijete. U jednom je trenutku zahvatila desnu bankinu, izletjela u putni jarak i udarila u kolni betonski most gdje je od siline udara došlo do rotacije vozila koje je potom odbačeno na kolni most gdje se zaustavilo – kazali su iz policije te dodali: 

– Djetetu je liječnička pomoć pružena u bjelovarskoj bolnici gdje su mu konstatirane teške tjelesne ozljede. I vozačica je teško ozlijeđena. Po zaprimanju nalaza krvi i urina vozačice te liječničke dokumentacije protiv 37-godišnjakinje koja je skrivila prometnu nesreću slijedi kaznena prijava – najavili su u policiji. 

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

IZ HRVATSKE

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.