Kadeti i juniori NK Zagorca iz Krapine postali članovi 2. HNL
“Novi izazovi, jači protivnici, veća scena!”

Do sada se samo pričalo, a jučer je došla i službena potvrda – kadeti i juniori NK Zagorca iz Krapine postali su članovi novoformirane Druge hrvatske nogometne lige, odnosno drugog ranga omladinskog pogona. Ova odluka HNS-a samo je potvrda dobrog rada u Nogometnoj školi nogometa NK Zagorca, a s obzirom na ono što se ondje događa tijekom ljetne pauze, možemo samo očekivati još veći napredak u nadolazećoj sezoni.

Drugi rang nogometa omladinskog pogona podijeljen je u dvije skupine, a Zagorec se nalazi u skupini A koju osim Krapinčana čine sljedeći klubovi: Bjelovar, Dubrava Tim Kabel Zagreb, Dugo Selo, Croatia Đakovo, Elektra Osijek, Graničar Đurđevac, Međimurje Čakovec, Marsonia Slavonski Brod, Segesta Sisak, Slavonija Požega, Vukovar 1991, Trnje Zagreb i Varteks Varaždin.

Četrnaest klubova, 26 prvenstvenih kola i utakmice u sjevernom dijelu Hrvatske, bit će zanimljivo i atraktivno ili kako bi rekli u Zagorcu – “Novi izazovi, jači protivnici, veća scena!”.

Skupinu B čine sljedeći klubovi: Adriatic Split, GOŠK Dubrovnik, Inker Zaprešić, Istra 1961, Junak Sinj, Lučko Zagreb, Hrvatski dragovoljac Zagreb, Karlovac 1919, Orijent, Primorac Stobreč, Pomorac Kostrena, Solin i Zadar. Prvenstvo počinje 30. kolovoza, a svi detalji znat će se nakon plenuma 2. HNL kadeta i juniora koji će se održati u srijedu, 16. srpnja s početkom u 12:30.

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

NET.HR

IZ HRVATSKE

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.