Imali su puno sreće
OPET ROMOBIL: Dječak (9) vozio drugog dječaka pa skupa udarili u kamion – na kraju su ‘zbrisali’

Ponovno se skoro dogodila prava tragedija, no ovaj put dva dječaka imala su dosta sreće. Električni romobili i dalje su prava opasnost, svjedoči i ovaj primjer.

– U ponedjeljak oko 10.30 sati u Šemovcu dogodila se prometna nesreća s materijalnom štetom – navode iz varaždinske policije te otkrivaju:

– Dječak u dobi od devet godina upravljao je električnim romobilom, na kojem je prevozio drugog dječaka, krećući se prilaznim kolnikom Koprivničke ulice. Dolaskom do navedene ulice, skrenuo je vozilom ulijevo i nastavio kretanje bliže lijevom rubu kolnika. Prednjom desnom bočnom stranom vozila imao je kontakt s teretnim vozilom kojim je tom ulicom u smjeru ulice Ledine, upravljao 49-godišnjak – navode u policiji.

On je u tom trenutku skretao vozilom udesno. U prometnoj nesreći nije bilo ozlijeđenih osoba. Dječak je nakon prometne nesreće napustio mjesto događaja, a da nije ostavio svoje osobne podatke i podatke o vozilu.

– Policija je dječaka nakon toga zatekla opet kako vozi romobil te u prisutnosti njegove majke obavili razgovor na okolnosti prometne nesreće. Privremeno su mu uzeli električni romobil radi utvrđivanja svih činjenica i okolnosti prometne nesreće – doznaje se iz policije.

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

NET.HR

IZ HRVATSKE

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.