Objavljeni detalji nesreće
ZAGREB: Žena (83) je prelazila Slavonsku aveniju na mjestu bez zebre i podletjela pod kamion

Kako smo izvijestili, u utorak se oko 8.30 sati u Zagrebu dogodila prometna nesreća sa smrtno stradalom osobom

PU zagrebačka izvijestila je da je 40-godišnjak upravljao teretnim automobilom riječkih registarskih oznaka s priključnim vozilom slovenskih nacionalnih oznaka, a kretao se Slavonskom avenijom u smjeru zapada.

– Dolaskom do raskrižja s Ulicom III. Resnik i prilaznim kolnikom Slavonske avenije, zbog zaustavljene kolone vozila ispred sebe zaustavio se u središnjem djelu raskrižja. Kretanjem unaprijed naletio je na 83-godišnju pješakinju koja se prethodno kretala uz zapadni rub prilaznog kolnika Slavonske avenije u smjeru jugozapada, a u trenutku nesreće prelazila je kolnik Slavonske avenije na mjestu gdje nije obilježen pješački prijelaz – izvijestila je PU zagrebačka

Na mjestu događaja pješakinja je preminula, a tijelo je prevezeno u Zavod za sudsku medicinu i kriminalistiku u Zagrebu.

Promet Slavonskom avenijom u smjeru zapada bio je usporen od 8.30 do 12 sati. 

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

NET.HR

IZ HRVATSKE

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.