Nabavite ulaznice na vrijeme
PETAK I SUBOTA: U Kinu Krapina ovog vikenda očekuju vas tri sjajna filmska naslova

Kino Krapina ovog petka i subote za vas je pripremilo tri odlična filmska naslova

Najprije će se u petak u 19 sati prikazivati animirani film ‘Velika utrka Europe’. Avantura za cijelu obitelj! Povodom 50. rođendana Europa-Parka, najvećeg europskog zabavnog parka, na velika platna stiže prava kino-avantura s njihovim omiljenim likovima Edom i Eddom. Animirani film ‘Velika utrka Europe’ šalje Eda i Eddu u munjevitu, dirljivu avanturu koja će ovog ljeta osvojiti gledatelje šarmantnim likovima, napetom pričom, akcijom i humorom. 

Uzbudljivu glazbu skladao je njemački oskarovac Volker Bertelmann, a producent je Michael Mack, glavni partner Europa-Park Resorta i osnivač zabavne kuće MACK Magic. Valja naglasiti da i Hrvatska ima svoj dio u Europa-Parku i tu se nalazi najveća atrakcija parka – rollercoaster Voltron – Nevera koji je nastao u suradnji s Rimcem.

Prodaja ulaznica moguća je na blagajni dvorane od utorka do petka od 13 do 17 sati, sat vremena prije projekcije filma i ONLINE. Trailer za film pogledajte OVDJE.

Potom u 21 sat slijedi drama ‘Taxi ljubav’. Glavni lik Joža, kojeg utjelovljuje Ljubomir Kerekeš, je veteran Domovinskog rata. On je “junak svakodnevice” koji, iako ranjen PTSP-jem, ne pristaje na mirovanje. Umjesto toga, bira volan, noćne vožnje i razgovore sa stalnim mušterijama koje ga smatraju i više od prijatelja, ali i nepoznatim putnicima. Kroz četiri povezane priče njegovih putnika, film razotkriva duboko ljudske trenutke koje često zaboravimo primijetiti. Jožu tako susreću ljudi koji traže odgovore, bijeg, oprost ili samo tišinu. A on, i sam krhak i ožiljkast, postaje njihovo privremeno utočište. 

Na filmu su također i još neke numere Tonija Cetinskog koje potpisuju Guido Mineo, Miroslav Rus i Alan Hržica. Glazba u filmu je prepuna hitova autora Marka Lasića Nereda I Ivana Dražića Gidre frontmena Connecta.

Prodaja ulaznica moguća je na blagajni dvorane od utorka do petka od 13 do 17 sati, sat vremena prije projekcije filma i ONLINE. Trailer za film pogledajte OVDJE.

U subotu će se u 19 sati ponovno prikazivati animirani film ‘Velika utrka Europe’, a onda u 21 sat slijedi nešto za one malo hrabrije – horor ‘Prizivanja 4: Posljednji obredi’. Iz filmske kuće New Line Cinema stiže deveti nastavak iz svijeta Prizivanja, koji je na blagajnama zaradio više od dvije milijarde dolara. Režiju potpisuje veteran franšize Michael Chaves, a produkciju arhitekti serijala James Wan i Peter Safran. Ovaj nastavak donosi novo uzbudljivo poglavlje kultne priče nastale prema istinitim događajima. Vera Farmiga i Patrick Wilson repriziraju svoje uloge istražitelja paranormalnog u stvarnom životu — Eda i Lorraine Warren — u posljednjem, napetom slučaju koji će dodatno proširiti granice globalno uspješne franšize.

Prodaja ulaznica moguća je na blagajni dvorane od utorka do petka od 13 do 17 sati, sat vremena prije projekcije filma i ONLINE. Trailer za film pogledajte OVDJE.

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

NET.HR

IZ HRVATSKE

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.