Spaljivao je otpad u svojem dvorištu
Preminuo je teško pokretan muškarac (82) zahvaćen u požaru

U KBC-u Osijek preminuo je 82-godišnji muškarac iz Vukovara koji je teško stradao u jučerašnjem požaru, izvještava Index.

Jučer u 10:51 sat stigla je dojava o požaru niskog raslinja oko nenastanjene kuće u Vukovaru. Prilikom gašenja požara pripadnici JVP Vukovar i policijski službenici u raslinju su pronašli muškarca s opeklinama.

Obavljen očevid

Ozlijeđeni muškarac prevezen je helikopterom hitne medicinske službe u Klinički bolnički centar Osijek, ali nije mu bilo spasa.

Policija je u suradnji s inspektorom za zaštitu od požara obavila očevid. Utvrđeno je da je 82-godišnjak, koji je bio teško pokretan zbog narušenog zdravstvenog stanja, spaljivao biljni otpad u svom vrtu. Plamen se u jednom trenutku proširio na otvoreni prostor s niskim raslinjem te je zahvatio i 82-godišnjaka.

O utvrđenim okolnostima događaja policijski službenici dostavljaju izvješće nadležnom državnom odvjetništvu.

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

NET.HR

IZ HRVATSKE

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.