Opet je vozio pod utjecajem
U Zlataru je jučer uhićen pijani Indijac (28) 

U nedjelju, 2. studenoga, oko 19.45 sati, prilikom nadzora prometa u Zlataru, policijski službenici Policijske postaje Zlatar Bistrica zaustavili su osobni automobil kojim je, u pravcu Mača, upravljao 28-godišnji državljanin Indije.

– Provedenim nadzorom vozila i vozača, kao i provedenim alkotestiranjem utvrđeno je kako je 28-godišnji državljanin Indije osobnim automobilom upravljao pod utjecajem alkohola od 1,77 promila. Daljnjim provjerama također je utvrđeno kako je već jednom pravomoćno kažnjavan zbog vožnje pod utjecajem alkohola – doznajemo iz PU krapinsko – zagorske.

Temeljem članka 134. Prekršajnog zakona vozač je uhićen, a zbog počinjenog prekršaja iz članka 199. Zakona o sigurnosti na cestama, danas, 3. studenoga, doveden je na sud, gdje je proglašen krivim i kažnjen novčanom kaznom od 1320 eura te mu je izrečena zaštitna mjera zabrane upravljanja vozilima ‘B’ kategorije u trajanju od šest mjeseci.

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

NET.HR

IZ HRVATSKE

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.