Uoči proljetnog dijela nogometne sezone, u Društvenom domu Nova Ves Petrijanečka održana je svečana podjela novih dresova za mlade nogometaše Nogometnog centra Orač – Nova Ves koji objedinjuje djecu iz NŠK Orač Petrijanec i NK Nova Ves.
Ova donacija sponzora još je jedan korak u jačanju nogometne zajednice i poticanju djece i mladih na bavljenje sportom, istaknuli su iz Općine.
– Zahvaljujemo Caffe baru ‘Party Zamka’, OPG-u Ivici Majhenu i OPG-u Šipek iz Nove Vesi Petrijanečke i ‘K-Solutions’ – poručili su iz Općine.
– Ulaganje u sport i mlade jedan je od naših prioriteta. Ovi dresovi simbol su naše podrške djeci i trenerima koji svakodnevno rade na razvoju nogometnih talenata. Nastavit ćemo ulagati u sportsku infrastrukturu i uvjete kako bismo omogućili mladima što bolje mogućnosti za bavljenje sportom. Zahvala svim sponzorima koji su se uključili u nabavku ovih dresova – rekao je načelnik Petrijanca Željko Posavec.
Treneri centra zahvalili su na donaciji te istaknuli kako će nova oprema dodatno motivirati djecu da nastave s treninzima i napredovanjem u nogometu. Podjela dresova protekla je u veselom ozračju, a mladi nogometaši s osmijehom su pozirali u svojim novim dresovima, spremni za nove sportske izazove.








