Dobar ulov policije
Slovencu (35) pronašli gotovo 5 kg marihuane u stanu na području Kaštela

Umaška policija je dovršila kriminalističko istraživanje nad 35-godišnjim slovenskim državljaninom i utvrdila sumnju da je počinio kaznena djela neovlaštene proizvodnje i preprodaje droga i omogućavanje trošenja droga, izvijestila je PU istarska.

Temeljem naloga nadležnog suda, policijski službenici su 3. svibnja izvršili pretragu prostorija na području Kaštela koje osumnjičeni koristi, kojom prilikom su pronašli ukupno bruto 4.131 gram konoplje tipa droga marihuana pakirane u različite ambalaže i 58 stabljika konoplje tipa droga marihuana s lišćem pojedinačnih visina od 44 do 75 centimetara koje je neovlašteno proizveo i posjedovao radi daljnje prodaje.

Provedenim kriminalističkim istraživanjem, utvrđeno je kako je osumnjičeni u navedenom prostoru od 25. travnja do 3. svibnja u više navrata dao drogu na korištenje 35-godišnjem slovenskom državljaninu.

Pretragom prostorija pronađena je i razmontirana konstrukcija koja sadrži elemente tzv. laboratorija za indoor uzgoj indijske konoplje kao i dvije precizne digitalne vage.

Muškarac će tijekom sutrašnjeg dana uz kaznenu prijavu biti predan u pritvorsku jedinicu policije.

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

IZ HRVATSKE

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.