Čestitka načelnika Huma na Sutli povodom Dana antifašističke borbe
“Na vrijednostima slobode i dostojanstva čovjeka nastavljamo graditi društvo na dobrobit svih nas”

Načelnik Općine Hum na Sutli Nikola Drašković i predsjednica Općinskog vijeća Janja Boršić uputili su svim mještanima Općine čestitku povodom Dana antifašističke borbe:

– Svim stanovnicima općine Hum na Sutli upućujemo iskrene čestitke povodom obilježavanja Dana antifašističke borbe, 22. lipnja. Ovaj dan prilika je da se prisjetimo svih onih koji su se tijekom Drugoga svjetskog rata suprotstavili nacizmu i fašizmu te svojim djelovanjem pridonijeli obrani slobode, dostojanstva čovjeka i temeljnih ljudskih prava. Na tim vrijednostima nastavljamo graditi naše društvo na dobrobit svih nas. Sretan Dan antifašističke borbe! – stoji u čestitki.

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

IZ HRVATSKE

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.