Nakon što je Futsal klub Dinamo na svojoj Facebook stranici objavio da je klub napustio Patrik Pasariček dobili smo i službenu potvrdu kluba iz Šibenika.
Naime, MNK Crnica Šibenik objavio je, između ostalog:
– Nakon dovođenja Brazilca Cassemira i Franca Jelovčića, šibenski prvoligaš je dogovorio još jedno pojačanje. Iz redova Futsal Dinama stigao je hrvatski reprezentativac Patrik Pasariček koji je započeo s futsal karijerom u Jesenju da bi potom igrao za Ptuj, Dobovec i Dinamo u koji je stigao u ljeto 2024. godine, a skupio je 61 nastup te pritom postigao 27 golova i upisao sedam asistencija – stoji u objavi.
Riječ je o snažnom i učinkovitom napadaču kojeg krase borbenost, karakter i osjećaj za pogodak, a kroz dosadašnju karijeru dokazao se kao jedan od najkvalitetnijih igrača svoje generacije te je upravo zbog toga i član reprezentacije.









