Nesretni slučaj u Stubičkim Toplicama
Žena (75) pogrešno ‘prešaltala’. Auto je krenuo nizbrdo i zabio se u drvo

GOOGLE VIJESTI Dodaj Zagorje International u omiljene izvore

U utorak je oko 14.30 sati u Stubičkim Toplicama, na livadi kraj vikend kuće, došlo do nesretnog slučaja u kojem je jedna osoba zadobila lakše tjelesne ozljede.

Kako doznajemo iz PU krapinsko – zagorske, do nesretnog slučaja došlo je kada je 75-godišnjakinja prilikom pokretanja osobnog automobila pogrešno odabrala položaj automatskog mjenjača, uslijed čega je vozilo krenulo nizbrdicom i udarilo u stablo.

75-godišnjakinja je prevezena Opću bolnicu Zabok gdje je utvrđeno kako je zadobila lakše tjelesne ozljede.

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

IZ HRVATSKE

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.